Fotó | Pócza

riportfotózás, rendezvényfotózás, sportfotózás, koncertfotózás

MKB-EUROLASING SORPON – ZTE NKK 100-57

MKB-EUROLASING SORPON - ZTE NKK 100-57  női kosárlabda magyar bajnoki mérkőzésPócza Gábor - fotográfus

Hamar kiderült, hogy ez e heti kemény edzések ott vannak a lábakban. Lassan értük el a kellõ sebességet, így a bátran kosarazó egerszegiek sokági tartották a lépést csapatunkkal. A találkozó elején inkább a külsö posztokról értük el pontjainkat, melyben élen járt Eördögh Edit, aki egymaga 3 triplát helyezett el a vendégek gyûrûjébe. Késõbb a palánk alól is jöttek a kosarak, és 17-13 után, átnyúlva a második negyedbe, 5 perc alatt egy 16-2-es szakaszt produkálva elléptünk ellenfelünktõl (33-15). A ngy különbség elaltatta a lányokat, mely a különösen a kihagyott ziccerek sokaságában mutatkozott meg. Mindezt Székely Norbert sem hagyhatta szó nélkül, melyet vezetõedzõnk taktikai táblája is megemlegetett. A szünet után gyorsan berámoltunk 10 pontot, mely megadta az alapot a folytatásra. A különbség a mérkõzés végére 40 pont fölé növekedett. A zárszót Dodi mondta ki az utolsó másodpercben egy palánkos találattal, mely szurkolóink nagy örömére csapatunk 100 pontja volt.