Fotó | Pócza

riportfotózás, rendezvényfotózás, sportfotózás, koncertfotózás

MKB-EUROLEASING SOPRON – SEAT LAMI-VÉD Gyõr 86-54

MKB-EUROLEASING SOPRON - SEAT LAMI-VÉD Gyõr 86-54  női kosárlabda magyar bajnoki mérkőzés

A rangadók sorában a Gyõr elleni volt az elsõ, melyen elõször üdvözölhettünk csapatunkban amerikai irányítónkat, Kristi Tolivert , aki pénteken érkezett Washingtonból. Vendégeinknél sérülés miatt hiányzott Vida Anna.

A kezdõ csapatban kapott helyet rutinos bedobónk, Edó, aki büntetõkkel meg is szerezte számunkra a vezetést. A 2. perc végén már érkezett Tapodi Péter idõkérése, miután Jeca forintos átadását Dodi váltotta pontokra (6-0). Kovács Kriszta duplájára Kata egy gyönyörû légi-pöcivel válaszolt. Látványos kosár volt! Kemény csatát láthattunk, nem egyszer szikrázó ütközeteknek lehettünk szemtanúi a parketten. A játékvezetõi hármasra már a negyed közepén rázúdult a népharag.

(wb-sopron.com)

[flagallery gid=26 name=”MKB-EUROLEASING SOPRON – SEAT LAMI-VÉD Gyõr 86-54 női kosárlabda magyar bajnoki mérkőzés “]

további képek a <<wb-sopron.com>> vagy a << flickr.com >>oldalon.